O nas

Kim jesteśmy?

lek.wet. Monika Dolat

Studia ukończyłam w 2006 roku na UR w Lublinie. Po studiach moją pierwszą pracę podjęłam w gabinecie weterynaryjnym lek.wet.Diany Tarabuły, która nauczyła mnie jak poruszać się po tym skomplikowanym weterynaryjnym świecie. Marzenie o własnym gabinecie udało się urzeczywistnić w 2008 roku i było to dla mnie początkiem prawdziwej i fascynującej przygody, którą teraz kontynuujemy w nowym, wyczekanym gabinecie. W pracy ze zwierzętami najbardziej kocham nieprzewidywalność i zdecydowany brak nudy. W Folwarku zajmuję się głównie chirurgia tkanek miękkich, rozrodem, diagnostyką obrazową i opieką codzienną nad naszymi pacjentami.

lek. wet. Katarzyna Połeć

Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o zostaniu lekarzem i pomaganiu zwierzętom. Studia ukończyłam początkiem 2022 roku na UCMW UJ-UR w Krakowie i od tamtej pory pracuję jako lekarz internista. Początkowo doświadczenie zdobywałam w Specjalistycznym Centrum Weterynaryjnym w Krakowie, a od początku 2023 roku dołączyłam do zespołu Folwarku. Na codzień zajmuję się szeroko pojętą interną, jednak główne moje zainteresowania to ultrasonografia, którą od jakiegoś czasu poszerzam o kardiologię. Regularnie uczestniczę w kursach i konferencjach, aby poszerzać swoją wiedzę. Prywatnie jestem opiekunem wyjątkowej, czarnej Shiby o imieniu Lili.

lek. wet. Julia Kabacińska

Skończyłam weterynarię w 2020 roku w Krakowie. Od samego początku zainteresowałam się stomatologią. Ukończyłam kursy z zakresu stomatologii organizowane przez PSLWMZ i cały czas rozwijam swoje umiejętności. W Folwarku jestem kilka razy w miesiącu i dbam o zdrowy uśmiech naszych pacjentów. Prywatnie właścicielka kota Zuzi i psa Lali, oba adopciaki.

tech. wet Klaudia Pietras

W 2019 roku ukończyła Krakowską Szkołę Innowacji na kierunku technik weterynarii. Swoje umiejętności w Folwarku wykorzystuje asystujac przy zabiegach chirurgicznych pełniąc rolę anestezjologa. Ukończyła kurs anestezjologii małych zwierząt i nieustannie kształci sie w tym kierunku. W czasie wolnym uwielbia górskie wędrówki i podróże. Właścicielka dwóch psów Sofi I Abi oraz królika.

tech. wet. Anna Szumiec

Z zamiłowania i z zawodu jestem technikiem weterynarii. W 2018 roku ukończyłam czteroletnie technikum w Czernichowie. Od najmłodszych lat miałam w domu dużo zwierząt, co utwierdziło mnie tylko w tym, czym chce się zajmować w przyszłości. W folwarku jestem odpowiedzialna za logistykę gabinetu, anestezjologię oraz codzienną troskę o wszystkich pacjentów. Wolny czas umilają mi dwa psy Carlos i Lora, z którymi bardzo lubię spacerować oraz koty Lady, Amber, Dolce, Gabbana oraz gekona.

tech. wet. Klaudia Wąsik

Od 2020 roku absolwentka technikum Rolniczego w Czernichowie. W Folwarku jest odpowiedzialna za codziennych pacjentów, szpital oraz umawianie wizyt. Prywatnie mama uroczego Berneńczyka Nali oraz burej kotki Gryśki.

Gabinet